پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت نوروز 99

خلاصه خبر
افتخار دارم که این جشن باستانی را به هموطنان عزیز، فعالان گرانقدر اقتصادی و تولیدی کشور، مدیران و همکاران ارزشمند صنعت بیمه، نمایندگان و کارگزاران زحمتکش و همکاران ارجمندم تبریک و تهنیت عرض نمایم.
تست2

بسمه تعالی

افتخار دارم که این جشن باستانی را به هموطنان عزیز، فعالان گرانقدر اقتصادی و تولیدی کشور، مدیران و همکاران ارزشمند صنعت بیمه، نمایندگان و کارگزاران زحمتکش و همکاران ارجمندم تبریک و تهنیت عرض نمایم.

بهار با نویدهای دلنشین می‌آید و نسیم باد نوروزی را بر پیکره نیمه جان و یخ زده زندگی می‌کشد تا چراغ دل را فروزان سازد و ساز و نواز برخاستنی دوباره بسراید. باید با این ترنم نو شدن همراه شد و دل از زنگار گذشته شست و آن را به روشنای امید آینده صیقل داد، امید آن داریم در فضای پر اضطراب و نگرانی کنونی جامعه ایران که از رنج‌ها و ابتلاهای نامبارک آکنده است با توسل به پروردگار رئوف و مهربان و عنایات خاصه حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه)، هم‌دلی و همراهی همگانی و همت بلند مدیران و همکاران بی‌نظیر شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، همچنین نمایندگان عزیز که در صف مقدم فروش بیمه نامه قرار دارند این شرایط را پشت سر گذاشته و راه آینده را نیز هموارتر از گذشته سپری کنیم. امیدوارم روند توفیقات بیمه زندگی خاورمیانه در مسیر خدمات شایسته و هرچه بهتر به ایرانیان عزیز از سوی تمامی همکارانم که با ارائه خدمات هوشمندانه، ارزش آفرین و اطمینان بخش برای تحمل ریسک‌ها و التیام سختی‌ها، تمام تلاش خویش را بکار گرفته‌اند، منجر به همراهی مطمئن این شرکت برای همه مشتریان و ذینفعان محترم گردد.

در پایان نیز به نمایندگی از همه همراهان خود در بیمه زندگی خاورمیانه، از همه عزیزانی که در سنگرهای حفظ و مراقبت از کیان و عزت و سلامت ایرانیان سربلند در تمامی عرصه‌ها، چه جامعه پزشکان و پرستاران و چه تمام تلاشگران صنوف و صنعت‌گران و نیز نیروهای نظامی و جان برکفان جمهوری اسلامی ایران عزیز که برای برچینی این وضعیت همه توان و ظرفیت خود را به کار گرفتند قدردانی و تشکر می نمایم و سلامتی و عافیت روزافزون برای همه ایشان از پروردگار متعال مسئلت دارم.

امیدوارم در سال نو، دلتان چون آفتاب درخشان نوروز فروزان و گرم و کامتان از شیرینی فصل شکوفه‌های بهاری شیرین و وجودتان سلامت و پایدار و نگاه مهربان خداوند در لحظه لحظه زندگی همراهتان باشد.

ارادتمند

مهدی نوروزی


لینک مطلب : melico.ir/life-insurance/اخبار-بیمه-عمر-و-زندگی-خاورمیانه/پیام-تبریک-مدیرعامل-شرکت-بیمه-زندگی-خاورمیانه-به-مناسبت-نوروز-99 کپی

ورود به سایت

عضویت فراموشی رمز عبور

خروج از حساب کاربری

در صورت تمایل میتوانید از طریق دکمه زیر از حساب کاربری خود خارج شوید.