از افزایش فروش بیمه‌نامه‌های عمر متعجب شدیم!!

خلاصه خبر
با توجه به شرایط تورمی جامعه و کاهشی که در درآمد مردم اتفاق افتاد منتظر کاهش در فروش بیمه نامه عمر بودیم و تصور می کردیم که کاهش درآمدها سبب می شود که مردم به فکر خرید بیمه نامه نباشند اما با افزایش فروش بیمه نامه در همین مدت متعجب شدیم.
مصاحبه

"سیدحسین سلیمی"، در گفت‌وگو با چابک آنلاین، با بیان اینکه " روند مثبت بورس سبب شده  تا علاقه مندی به سرمایه گذاری در بورس بیشتر شود" گفت: زمانی که نیاز به بیمه احساس نشود احتمال کاهش فروش وجود دارد و جامعه به سمت بازارهایی که بازدهی بهتری دارد می رود.

وی، بیان کرد: با توجه به شرایط تورمی جامعه و کاهشی که در درآمد مردم اتفاق افتاد منتظر کاهش در فروش بیمه نامه عمر بودیم و تصور می کردیم که کاهش درآمدها سبب می شود که مردم به فکر خرید بیمه نامه نباشند اما با افزایش فروش بیمه نامه در همین مدت متعجب شدیم.

سلیمی، علت افزایشی شدن فروش بیمه نامه عمر و بازنشستگی در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، علی رغم شرایط اقتصادی جامعه را آینده نگری و نگرانی مردم از آینده و دوران بازنشستگی عنوان کرد وافزود: شاید مردم به دنبال سرمایه گذاری هرچند کوچک برای آینده هستند.

نائب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اذعان داشت که برای سالجاری روندی افزایشی در فروش بیمه نامه عمر برای شرکت متبوع خود متصور است.

خبر: زهرا نامدری

لینک مطلب : melico.ir/life-insurance/اخبار-بیمه-عمر-و-زندگی-خاورمیانه/از-افزایش-فروش-بیمه‌نامه‌های-عمر-متعجب-شدیم!! کپی

ورود به سایت

عضویت فراموشی رمز عبور

خروج از حساب کاربری

در صورت تمایل میتوانید از طریق دکمه زیر از حساب کاربری خود خارج شوید.