برگزاری همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه

برگزاری همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه Featured

همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه" برگزار شد.

در این همایش که با حضور کارگزاران صنعت بیمه از سراسر کشور برگزار گردید، مدیران شرکت در موضوعات مختلف بیمه‌ای مانند: ارزیابی ریسک، بازار فروش بیمه‌های زندگی در کشور و بیمه‌های مستمری و بازنشستگی تکمیلی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه" برگزار شد. در این همایش که با حضور کارگزاران صنعت بیمه از سراسر کشور برگزار گردید، مدیران شرکت در موضوعات مختلف بیمه‌ای مانند: ارزیابی ریسک، بازار فروش بیمه‌های زندگی در کشور و بیمه‌های مستمری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

"مهدی نوروزی" مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه IT BASE شدن شرکت را از اهداف مدیریت کلان شرکت عنوان کرد و افزود: با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی صورت گرفته، شرکت بیمه زندگی خاورمیانه نهایت استفاده از سیستمهای فناوری اطلاعات، ارتباطات و استارتاپ‌ها  را خواهد داشت و سعی بر این است تا از این طریق کیفیت و سرعت ارائه خدمات به بیمه‌گذاران به نحو چشمگیری افزایش یابد.

نوروزی در ادامه تصریح کرد:  شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اقدام به طراحی و ارائه محصول "بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی" نمود که باتوجه به افزایش نرخ رشد جمعیت در دهه 60 شمسی، در آینده نزدیک جامعه ایران با تعداد زیادی از افراد بازنشسته مواجه خواهد شد که شرایط و مشکلات اقتصادی باعث خواهد شد تا علاوه بر حقوق بازنشستگی دریافتی خود نیازمند مبالغی بعنوان مکمل برای گذران زندگی داشته باشند و این محصول منحصر بفرد طوری طراحی شده است تا بازنشستگان از مزایای تضمین بیمه‌نامه، در طول مدت دریافت مستمری بازنشتگی بهره‌مند شوند.
مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه گفت: ما به عنوان اولین شرکت تخصصی فعال در حوزه بیمه‌های زندگی قصد داریم تا با تاسیس و افزایش تعداد دفاتر ارتباطی خود در سراسر کشور خدمات بهتری به هموطنان داشته و با سهل‌ترین روش‌ها، خدمات بیمه‌ای را در اختیار مردم قرار دهیم.

خواندن 425 دفعه
به این آیتم امتیاز دهید
(1 امتیاز)
Login to post comments