جستجوی اخبار

توزیع اوراق سهام جدید شرکت

تاریخ : 1398/04/19

بازگشایی نماد شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه" پس از ثبت تکمیل سرمایه

تاریخ : 1398/04/18

باتوجه به ثبت تکمیل سرمایه شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه" در تاریخ 1398/4/4 و پیگیری‌های صورت گرفته از سازمان بورس و شرکت فرابورس ایران، سهام شرکت از تاریخ 1398/4/18 با قیمت 1481 ریال بازگشایی گردید. سهامدارانی که نسبت به پرداخت مبلغ تعهدی خود اقدام نموده‌اند ولی دارایی خود را در پورتفوی کارگزاری مشاهده نمی‌کنند می‌بایست جهت رفع مشکل به کارگزار خرید سهم مراجعه و ضمن دریافت برگه سهام، نسبت به تعیین مجدد کارگزار ناظر اقدام نمایند.   شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (سه...

افتتاح دفتر ارتباطی شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در شهر سنندج

تاریخ : 1398/04/11

دفتر ارتباطی شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در شهر سنندج افتتاح شد.

این دفتر به‌عنوان نماینده رسمی دفتر مرکزی آماده ارائه محصولات بیمه‌ای شرکت به علاقمندان خواهد بود.

راه‌اندازی سیستم آنلاین محصول "مستمری و بازنشستگی تکمیلی" ویژه مدیران فروش گروه "پایدار"

تاریخ : 1398/03/21

با برگزاری دومین جلسه آموزشی، سیستم فروش آنلاین محصول "مستمری و بازنشستگی تکمیلی" ویژه مدیران فروش گروه پایدار راه‌اندازی گردید.

در این جلسه علاوه بر آشنایی مدیران این گروه با محصول ارائه شده، نحوه فروش آن نیز توسط اداره آموزش به شرکت‌کنندگان تدریس شد.

"گروه توسعه هوشمند پایدار" جمعی از شبکه فروش شرکت هستند که در سراسر کشور  فعال بوده و اقدام به ارائه محصول "مستمری و بازنشستگی پایدار" می‌نمایند.

فراخوان اعلام شماره حساب سهامداران جهت واریز وجوه سهام فروخته شده توسط شرکت

تاریخ : 1398/03/01

سهامداران محترم شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه" با توجه به عدم تأدیه 50 درصد تعهدی سرمایه شرکت توسط تعدادی از سهامداران، به منظور تکمیل سرمایه شرکت با مجوز سازمان بورس اینگونه سهام تأدیه نشده از تاریخ 8  لغایت 28 اردیبهشت 1398 به فروش رسید و به ازای هر سهم مبلغ 594 ریال به حساب بستانکاری ایشان منظور گردید. لذا کلیه سهامدارانی که بخشی از سرمایه تعهدی خود را پرداخت ننموده‌ بودند و سهام ایشان بفروش رسیده است می‌بایست ضمن مراجعه به پرتال سهامدران شرکت به آدرس  http:...

برگزاری دوره آموزشی بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی و بازآموزی سایر محصولات در شهر همدان

تاریخ : 1398/02/29

برگزاری همایش بزرگ شهر هوشمند پایدار در هتل بزرگ ارم - تهران

تاریخ : 1398/02/29

همایش بزرگ "شهر هوشمند پایدار" با هدف رونمایی از محصولات کسب و کار هوشمند و تشریح محصول "مستمری و بازنشستگی پایدار" با حضور مدیر محاسبات فنی،مدیر آموزش و معاون بازاریابی و فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه و مدیرعامل، مدیران و اعضای شبکه فروش پایداردر هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی بیمه‌های زندگی و روان‌شناسی فروش جهت شبکه فروش در شهر شیراز

تاریخ : 1398/02/29

با ابلاغ رئیس‌کل بیمه مرکزی صلاحیت حرفه‌ای مدیرعامل "بیمه زندگی خاورمیانه" تائید شد

تاریخ : 1398/02/10

با ابلاغ "دکتر غلامرضا سلیمانی امیری" رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران، "مهدی نوروزی" رسما به عنوان مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه منصوب شد.
"مهدی نوروزی" دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد بوده و دارای سوابق مدیریتی در وزارت اقتصاد و همچنین بیمه مرکزی است.

رونمایی از محصول مستمری و بازنشستگی تکمیلی بیمه زندگی خاورمیانه

تاریخ : 1398/02/04

در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین‌الملی بورس، بانک و بیمه از محصول جدید بیمه زندگی خاورمیانه با عنوان «بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی» رونمایی شد.

این محصول جدید جهت رفاه حال افراد در دوران بازنشستگی طراحی شده و باتوجه به ناکافی بودن امکانات و درآمدهای ارائه شده توسط صندوقهای بازنشستگی شرایط مساعدی را فراهم می‌سازد.

بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی بصورت آنلاین هم از طریق سایت www.melico.ir نیز قابل ارائه خواهد بود.